Zdrowie

Lexum

Byliśmy odpowiedzialni za opracowanie i realizację kompleksowej strategii zarządzania antykryzysowego dla firmy, która na terenie swojej kliniki odnalazła pusty pojemnik do przechowywania zarodków z in-vitro. Za realizację projektu LHC zostało nagrodzone Złotym Spinaczem 2013 w kategorii „zarządzanie kryzysowe / antykryzysowe”.

Medicover

Odpowiadaliśmy za komunikację otwarcia pierwszego w Polsce prywatnego szpitala Medicover, w tym organizację uroczystości wmurowania kamienia węgielnego połączonej z prezentacją projektu budowanego obiektu i oficjalnym bankietem.

Pfizer

Współpracowaliśmy przy kampanii „Szczepię, bo kocham…” odpowiadając za relacje z mediami medycznymi i lifestyle’owymi, komunikację ekspercką oraz prowadzenie strony internetowej i komunikację w mediach społecznościowych. Zakres działań obejmował również współpracę z samorządami.

Roche

Współpraca obejmowała opracowanie strategii i realizację kampanii edukacyjnej dotyczącej HCV, której celem było podniesienie świadomości zdrowotnej w zakresie potrzeby wczesnego wykrywania wirusa, w tym: szkolenia dla dyrekcji i personelu szpitali, edukacja lekarzy rodzinnych, działania komunikacyjne w kanałach tradycyjnych i mediach społecznościowych (profil na Facebooku).

TEVA

Opracowaliśmy strategię projektu wolontariatu pracowniczego „TEVA Dzieciom – Baw się i zdrowiej” we współpracy ze szpitalnymi oddziałami pediatrycznymi. Koordynowaliśmy jego realizację i prowadziliśmy działania z zakresu komunikacji wewnętrznej i zewnętrznej inicjatywy. Nasza współpraca obejmuje również usługi doradztwa i prewencji kryzysowej.