Energetyka

Fortum

Wspieramy Fortum w tworzeniu i realizacji strategii komunikacji. Odpowiadamy za opracowanie materiałów komunikacyjnych, działania edukacyjno-informacyjne na poziomie lokalnym oraz budowanie relacji z lokalnymi interesariuszami. Nasi konsultanci doradzają również przy projektach z obszaru prewencji kryzysowej i organizują szkolenia komunikacyjne.

Marathon Oil

Wspólnie z Marathon Oil zrealizowaliśmy projekt z obszaru Stakeholder Engegement, który obejmował m.in. mapping interesariuszy, analizę kluczowych issues, opracowanie strategii komunikacji z kluczowymi interesariuszami oraz pakietu materiałów komunikacyjnych. W ramach współpracy świadczyliśmy także usługi bieżące z obszaru doradztwa komunikacyjnego, monitoringu rynku oraz wsparcia w relacjach z lokalnymi interesariuszami.

OPPPW

Od 2012 doradzamy OPPPW w zarządzaniu wizerunkiem przemysłu poszukiwawczo-wydobywczego w Polsce. Nasi konsultanci odpowiadają także za komunikację stanowiska organizacji wobec kluczowych projektów legislacyjnych dotyczących branży.

ORLEN Upstream

Świadczymy usługi doradztwa komunikacyjnego, wspieramy firmę w komunikacji z lokalnymi interesariuszami oraz relacjach z mediami. Nasi konsultanci odpowiadają również za opracowanie materiałów informacyjno-edukacyjnych oraz organizację wydarzeń specjalnych, w tym międzynarodowej konferencji Shale Science.

PGE EJ 1

Wspieramy komunikację budowy pierwszej elektrowni jądrowej w Polsce. Prowadzimy nadzór koncepcyjny i wykonawczy nad bieżącymi działaniami edukacyjno-informacyjnymi na poziomie lokalnym i ogólnopolskim. Odpowiadamy również za relacje z mediami oraz lokalnymi interesariuszami.

PKN ORLEN

Rozpoczęta w 2009 roku współpraca z PKN ORLEN obejmuje kompleksowe usługi doradcze i komunikacyjne, w tym wsparcie w opracowaniu i implementacji strategii komunikacji Koncernu, bieżące doradztwo w obszarze zarządzania reputacją, relacjach z mediami, issue & crisis management, komunikacji z pracownikami oraz organizację wydarzeń specjalnych i szkoleń komunikacyjnych.

RWE

Współpraca z RWE obejmowała bieżące doradztwo w zarządzaniu reputacją, wsparcie w relacjach z mediami i komunikacji kryzysowej. Realizowaliśmy również projekty z obszaru CSR (np. „Oświecona Warszawa”). Odpowiadaliśmy za monitoring i analizy rynku. Świadczyliśmy także usługi z zakresu doradztwa strategicznego i szkoleń komunikacyjnych.

Talisman Energy

Talisman Energy zwrócił się do nas z prośbą w wsparcie w obszarze prewencji kryzysowej oraz relacjach z lokalnymi interesariuszami. Odpowiadaliśmy za opracowanie materiałów komunikacyjnych i bieżące doradztwo, w tym reputation intelligence oraz monitoring rynku. Zorganizowaliśmy także szkolenia komunikacyjne dla przedstawicieli spółki.